.

.

Camidy Куче Вратоврска Излез и Удел Поставена Спирала Удел Здрав Челик Жица Поводник за Куче Играње во Градината Отворено 3M

Camidy Куче Вратоврска Излез и Удел Поставена Спирала Удел Здрав Челик Жица Поводник за Куче Играње во Градината

DEN 621.60

Пристапност
Во достапна форма

Идеален избор за вашето домашно милениче играње/обука во двор, градина, паркинг (надворешен кампување итн.8 фт, 5 метри/16.ЗДРАВ ЧЕЛИК ЖИЦА ПОВОДНИК - 6mm дебели челик жица поводник може да издржи до 1700 lbs на влечење на сила, не е лесно да се скрши.7 во долго хром-обложено анти- ' рѓа челик акциите со спирала дизајн може да биде цврсто зезнав во земјата за безбедна задржете, и сакајте се движете надвор лесно како и други права оние.Спирална форма дизајн го прави ова прашање повеќе сигурно е вметната во почвата, сакајте се движете надвор лесно.ЛЕСНО ДА се ПОСТАВИ - Место за удел нормално на земјата, тогаш држете се справи со портокалова, полека вметнете насока на стрелките на часовникот и вртете го се додека спиралата дел од акциите целосно влегува во почвата, конечно прикачите челик жица поводник на 360° ротирачки О-прстен.Овој комплет не само што обезбеди вашето куче со доволно простор да се движат и да игра, но исто така и ефикасно спречување пет работи изгубени, да ги задржи на него секогаш во твоите очи.Ви благодариме за вашето разбирање, убав ден!Пакетот Вклучува : 1 x Stake1 x Челик Жица Leash1 x Оксфорд Ткаенина Торба.Ергономски рачка за удобен зафат и полесно ракување.Карактеристики : Направен од тешки челик материјал, издржлив и долго lasting Spiral облик дизајн го прави овој удел повеќе сигурно е вметната во почвата, нема да слајд од easily Ergonomically рачка за удобен зафат и полесно operation6mm дебели челик жица поводник може да издржи до 1700 lbs на влечење на сила, не е лесно да се break PVC завиткување на поводник ефикасно да се заштити од добивање rusty360° здрав вртливата кука и rotatable О-прстен елиминирање на заплитане; Вашето куче може да се игра и да ја стартувате слободно без breaking Suitable за домашни кучиња под 60kg/132 lbs Ideal избор за вашето домашно милениче играње/обука во двор, градина, паркинг (надворешен кампување и така forth Specification : Предмет Тип : Куче Удел + Челична Жица Leash Material : Steel Color : Портокал + Silver Stake Должина : 45см/17.На оксфорд ткаенина торба е предвидено погодно за носење и чување.4 фт, 10 метри/32.ТЕШКИ СПИРАЛА ПРАШАЊЕ - Оваа 17. 360° вртливата кука им овозможува на вашето куче да игра игра и да ја стартувате слободно без да се прекрши.ЗАДРЖИ ВАШЕТО КУЧЕ СЕКОГАШ ВО ТВОИТЕ ОЧИ - Нашите тај-out cable собата е погодна за домашни миленици, кучињата под 60kg/132 lbs.

Главните карактеристики

Избор на клиент