.

.

RuPost Brauberg/Wall-Монтирани Копче Кабинет (Клуч на Носителот) за 140 Копчиња 370x80x280 мм, со Заклучување, 140 Клучните Прстени

RuPost Brauberg/Wall-Монтирани Копче Кабинет (Клуч на Носителот) за 140 Копчиња 370x80x280 мм, со Заклучување,

DEN 3759.12

Пристапност
Во достапна форма

Нашите клучни носители се направени на руската направена еко-пријателски материјал.Сите материјали кои се рака-избрана од само најдобрите материјали!.Brauberg / Wall-монтирани копче кабинет (Клуч на носителот) за 140 копчиња 370x80x280 мм, со заклучување, 140 клучните прстени, ќе биде одличен подарок за вас и вашите најблиски.Клучни носители се многу погодни за организирање на копчето за складирање на едно место.Нашите клучни носители се удобен и лесен за монтирање, но ќе треба некои алатки за да се соберат на клучните носителот себе.Ние се гарантира висок квалитет на сите клучни носителот производи, бидејќи ние се направи на сите клучни носители на себе и вредност нашиот углед!Ние гарантираме целосна наплата ако не сте задоволни со квалитетот.Ние брод наредби директно од Русија, каде што се произведуваат секој клуч на носителот под строга контрола.Сопствени природни зелени безбедно производство од материјали.Ќе бидат задоволни и среќни со нашите клучни носителот!.Производителот : Brauberg; Боја : сива; Производ материјали : челик; Декоративни елементи : нема елементи; Место на примена : во училиште, на работа; Монтажа тип : завртки; Број на куки : 140 компјутери; Item Висина : 37cm; Item длабочина : 8cm; Item Ширина : ??.

Главните карактеристики

Избор на клиент