.

.

Тера-Бенд Оригинални Вежба Отпор Бенд Избор на Тензии и Бои (Златна, 4.5 метри)

Тера-Бенд Оригинални Вежба Отпор Бенд Избор на Тензии и Бои (Златна, 4.5 метри)

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Тера-бенд Оригинални Водат Производ, Обезбедува сестран на отпор обука со линеарна моќ изгради-во наставката.Крајната преносни Вежба производ, ја Подобрува сила, мобилност и флексибилност.Се одобрени од страна на здравствените работници, се Достапни во осум различни resistances.Работа на вашиот сопствен ниво, Погодни за употреба во терапија дома, во фитнесот и спортот.Бендови се околу 13cm/5inches широк.

Главните карактеристики

Избор на клиент