.

.

ТРЕНД MS/P/SET3C Модуларен Складирање Про Случај лента со алатки, 3pc Количка Сет

ТРЕНД MS/P/SET3C Модуларен Складирање Про Случај лента со алатки, 3pc Количка Сет

DEN 4732.08

Пристапност
Во достапна форма

Модуларен складирање Про количка поставите 3 PC.Девет различни единици се овозможи опсег конфигурации за максимална функционалност.Солиден и издржливи, можат да го издржат секојдневна употреба и злоупотреба на било jobsite, работилница или други тешки апликации со заптивки за вода и прашина отпорни заштита.Изградени со високо влијание материјали вклучувајќи ги и Техничките Polyamide двојно дејство пластични резиња и Поликарбонат пластични организатор капаци за високи перформанси и издржливост.Опсег вклучува кутии со организатор/додаток капаци, отстранлив кутии, пренослив и moveable dividers и dividers со bungee јамка прскалки.Dividers овозможи кутии за да биде лесно да се compartmentalised за екстра адаптибилност и побрз пристап.Безбедносни дупки во секој модул се овозможи поставени кутии да бидат заклучени заедно или како поединци.Дополнителни опции на стандардни колекции вклучуваат повеќе 600mm кутија со divider складирање капак, длабоко чување tote и самостоен тркала долго лента со алатки.4 парче Платформа наместен, 3 парче Количка во Собата и 2 парче лента со алатки прилагодете ги опциите за да одговараат на работилница или мобилни апликации.Транспорт вредни опрема со леснотија да, од и околу работното место.Идеален за алат, рака, алатки и други опрема на сајт или да се задржи безбедно во транзит.

Главните карактеристики

Избор на клиент