.

.

Меката Цврсто Дрво Клупата, Главен Материјал: Цврсто Дрво, Дрвени Рамка со Кружни Моделот на Престилка со Сребрени Акценти

Меката Цврсто Дрво Клупата, Главен Материјал: Цврсто Дрво, Дрвени Рамка со Кружни Моделот на Престилка со Сребрени

DEN 7199.76

Пристапност
Во достапна форма

Тежина Капацитет : 150 lb.КАРАКТЕРИСТИКИ 1. Тапацир Материјали : Полипропилен/Olefin ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ 1.Цврсто Дрво, : 18.Нејзините дабово дрво рамка геометриски карактеристики marquetry на својата престилка, откривање на траги од класичната архитектура, влијае.ВКУПНАТА ДИМЕНЗИЈА 1.На тапациран stitched кутија седиште додава удобност и топлина.73"" D, Главен Материјал : Произведен Дрво 5.Главен Материјал : Цврсто Дрво, Дрвени рамка со кружни моделот на престилка со сребрени акценти. Rinaldi Клупата, Целокупната : 18. Целокупниот Производ Тежина : 60 lb.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.НА ПРВ ПОГЛЕД 1.75" H, Главен Материјал Детали : Дабово дрво.75" H, Текстил Боја : Светло Сива.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. Тежина Капацитет (кг) : 150 Оваа колекција ја црпи својата инспирација од лесни и елегантни линии на neoclassic дизајн, земајќи едноставен и модерен пристап со свеж изглед.Оваа три-седишта зема основните клупата на нови височини. Цврсто Дрво 2.5" Д ГЛАВЕН МАТЕРИЈАЛ 1.5", Тапацир Материјали : Полипропилен/Olefin. Вкупно : 18.14 и делови" Д 4. Главен Материјал : Цврсто Дрво 2. Тапацир Боја : Светло Сива 3.План започнува на датумот на купувањето.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена. Тапациран : Yes 2. Alfidale Клупата, Текстил Боја : Глечерот, Целокупната : 18.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот. Глајд модели ТЕГОВИ & ДИМЕНЗИИ 1. Седиште Висина - Кат на Седиште : 18. Amee Дрво Клупата, Главен Материјал Детали : Дрво, Тежина Капацитет (кг) : 300 2.

Главните карактеристики

Избор на клиент