.

.

Кампување Кригла - Кафе Кригла Set - Glamping Екипажот Смешно Појавување На Семејството Девојки Кампување Патување

Кампување Кригла - Кафе Кригла Set - Glamping Екипажот Смешно Појавување На Семејството Девојки Кампување Патување

DEN 1488.00

Пристапност
Во достапна форма

11 OZ МАГИЈА КРИГЛА - ПРОМЕНА на БОЈА : изненадување подарок за роднините и пријателите како тие истурете топла вода во кригла, кригла тело ќе ја менуваат бојата.Секоја чаша има посебна карактеристика која треба да се избере за да одговараат на вашите употреба : 11oz 15oz БЕЛА КЕРАМИЧКИ КАФЕ КРИГЛА ќе биде погодна за пиење кафе, чај и сок, овошје, топло млеко, бела керамички закуски да се задржи топлината и и донесе повеќе вкусни пијат чувство.

Главните карактеристики

Избор на клиент