.

.

Агол Тешки Жица Челик 6 Ниво Агол Полица Гаража Складирање Shelving Рек Fabulou Организација и чување на Книгата полици за Статистика оркестарот Ѕид полица Чување полицит?

Агол Тешки Жица Челик 6 Ниво Агол Полица Гаража Складирање Shelving Рек Fabulou Организација и чување на Книгата

DEN 1095.60

Пристапност
Во достапна форма

совршен за организирање или прикажување додатоци, шминка производи, алатки и повеќе Спалната соба ѕид оркестарот Бања ѕид оркестарот Плакарот организатор Полици за складирање Гаража shelving Плакарот полиците.Отворен дизајн ви овозможува брзо да се извлече еден сакате.Полиците за спалната соба Виси полици Метални сталажи Shelving единица Провизии полиците на Кујната полици за Складирање полица Cubby shelving Складирање решетката.Боја : Црна Полици за ѕид. 1. Материјал : Железо & PP Panel 2. Боја : Црна 3. Димензии : (26.77 x 26.77 x 70.87)" / (68 x 68 x 180)cm (L x W x H) 4. Тежина : 670 мл / 19 kg 5. Слој Количина : 6 Компјутери 6. Секој Слој Тежина Капацитет : 176 кг / 80kg 7. PP Панел Големина : 1mm Пакетот Вклучува : 5 x Цевки 6 x Meshes 5 x Тркала 6 x PP Панели.

Главните карактеристики

Избор на клиент