.

.

МУЗАТА R14/25 Од: Raquel Велч

МУЗАТА R14/25 Од: Raquel Велч

DEN 9167.28

Пристапност
Во достапна форма

Перика : Музата од Raquel Велч, Hair UWear.Колекција : 100% Рака-заврзана Перики.Косата Тип : Vibralite синтетички влакна.Главата Големина : Просечна 21 1/2".Прибл.Коса Должина : Пред 4", Круна 7", Страна 4 1/2", Назад 4 1/2", Напв 2 1/2".Опис : Овој класичен брадата должина страница е комбинација на природен изглед на косата на Туристи кои бараат луксуз чипка пред monofilament врвот за факултативна off-the-лице стил со ладно, светло удобноста на 100% рака заврзана база.Точка Име : Музата од Raquel Велч.Предмет Тип : Перика.Производителот : Hair UWear, Raquel Велч Колекција.Косата Тип : Синтетички.Главата Големина : Просечна 21 1/2".Прибл.Коса Должина : Пред 4", Круна 7", Страна 4 1/2", Назад 4 1/2", Напв 2 1/2".Опис : Овој класичен брадата должина страница е комбинација на природен изглед на косата на Туристи кои бараат луксуз™ чипка пред monofilament врвот за факултативна off-the-лице стил со ладно, светло удобноста на 100% рака заврзана база.Перика Боја Прикажани : R829 S Стаклен Лешник.Погодни се Соочуваат Форми : Овална, Дијамант, Срцето и Триаголник форма лица.

Главните карактеристики

Избор на клиент