.

.

СУДРАТ ТЕРМИНАТОР Дополнителна Сила АЛКОХОЛ Слободен Тек На За Бричење Испакнатини, Ingrown Косите, Темни Дамки Пенкалата - За Мажи и Жени за Специјалните Воведни Цена

СУДРАТ ТЕРМИНАТОР Дополнителна Сила АЛКОХОЛ Слободен Тек На За Бричење Испакнатини, Ingrown Косите, Темни Дамки

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

АЛКОХОЛ Слободни, се Тркалаат На - Нема Stinging на Апликацијата.Се НАЈДОБРИ во Класата, БРЗО Дејствување - Резултати се Гледа во 12-24 часа!.БРЗО ја Елиминира Испакнатини на Лицето, Вратот Област, Главата и Задниот дел од Главата.БРЗО ја Елиминира Бикини Удари, Удари на Нозе, Underarm Испакнатини.ТЕМНО МЕСТО NORMALIZER/ПЕНКАЛАТА - Sclareolide; 4-Butyl Resorcinol; Dimethylmethoxy Chromanyl Palmitate.Нашите Најдобри во Класата СУДРАТ ТЕРМИНАТОР Дополнителна Сила АЛКОХОЛ Слободни, се Тркалаат На Жените и Мажите е БРЗО Дејствување со Резултати се Гледа in12-24 часа!Се Тркалаат на Производот Брзо и да ги Елиминира Бикини Удари, Удари на Нозе, Underarm Испакнатини плус Freshens Underarm Област.Се Тркалаат на Производот Брзо и да ги Елиминира Испакнатини на Лицето, Вратот Област, Главата и Задниот дел од Главата АНТИ СУДРАТ/ЛЕКУВАЊЕ на РАНИ - Формулирани со Повеќе Actives за Брзо и Ефикасно за Бричење Удари и Ingrown Влакната Елиминација - Напојува од Страна на Анти-Воспалителни Garcinia Mangostana, Алфа Bisabolol и Сина Tansy Етерично масло плус Лекување на Рани Tamanu и Шипинка Масла.ЛУЗНА ПРЕВЕНЦИЈА - Формулиран со Лузна Спречување на Премиум Етерични Масла од Helichrysum Angustifolium; Сончоглед Vinifera и Anthemis Nobilis. BETAHYDROXY КИСЕЛИНА - Формулирани со Не Иритирачки, Анти Воспалителни и Кожата Полирање Бета Хидрокси Киселини - Салицилна Киселина.ТЕМНО МЕСТО NORMALIZER/ПЕНКАЛАТА - Мулти-Mode и Мулти-Активна Формула за Елиминација на Darks Места и/или Оштетени/Затемнет Кожата - Закотвени Од Sclareolide; 4-Butyl Resorcinol; Tetrahydrocurcuminoids и Dimethylmethoxy Chromanyl Palmitate 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Поддржан од Страна на BREEJ Постои временско Ограничување 100% Пари Гаранција за враќање.

Главните карактеристики

Избор на клиент