.

.

Кливленд C72360 - Квадрат Крајот Мелница 0.5000 Мелничката Кол.

Кливленд C72360 - Квадрат Крајот Мелница 0.5000 Мелничката Кол.

DEN 18929.04

Пристапност
Во достапна форма

Кливленд C72360 - Квадрат Крајот Мелница 0.5000 Мелничката Кол.Плоштад Крајот Мелница Одделение Микро Зрна Карбид Листа Број CEM-НА3 Плоштадот Крајот Мелница Стил Крајот Мелница Материјал Карбид Димензија Тип на Децимални Инчен Мелење Дијаметар 0.5000 Во.Број на Флејта 3 Еден Крај Должината на Намалување 2.000 Во.Центар Крајот Мелница Сечење Тип Вкупна Должина 4.000 Во.Заврши Zr N Директно Месо Тело Тип На Месо Тело Кол 0.500 Во.Сечење На Ветер Десната Рака Хеликс Агол 38 Степени Агол Радиус 0.000 Во.Вратот Кол 0.0000 Во.Врат Должина 0 Во.Крај Милиони Апликација Finishing WARNING : : Калифорнија Residents This производ може да ве изложи на хемикалии вклучувајќи Styrene, која е позната на Државата Калифорнија да предизвикаат рак и вродени малформации или други репродуктивни штета.

Главните карактеристики

Избор на клиент