.

.

Flystcn Керамички Лосион Шише Мултифункционален Сапун Фармацевт Под-Флаширање Шише Бања Туш Гел-Шампон Притиснете Шишиња (Боја : Зелена, Големина : Мали)

Flystcn Керамички Лосион Шише Мултифункционален Сапун Фармацевт Под-Флаширање Шише Бања Туш Гел-Шампон Притиснете

DEN 1152.00

Пристапност
Во достапна форма

Притискање на главата усвојува хром-обложено ABS пумпа главата, на излезот е надолен, и лосион не висат на устата и не останува,Тоа е погоден за капење гел, шампон, рака сапун, итн.Керамички материјал, дебела и текстура, доволно стабилна, не е лесно да се падне кога се притиснати.Заострените круг шише, marbled земе порцелански површината мазна крајот, три-димензионални чувство посилно.Не се лизга долниот раб не е стаклен, не се лизга ефект е полиран не се изедначи и не на штета на десктоп.Различни стилови може да бидат избрани, погоден за секоја домашна декорација стил, таписерии и убава, да го подобри стилот на вашиот дом. 【Име】Мермер шема лосион шише【Боја】Зелени·Розова·Бела·Црна【Материјал : Керамички[Size] како што е прикажано подолу[Забелешки] Поради посебност на керамички производи, ќе има неколку црни точки и удари кои се во процес limitations It е нормален феномен, не квалитет проблем.Не користите шминка смена и други производи.

Главните карактеристики

Избор на клиент