.

.

AILI Гира Тегови Гира Солидна Железо Хексагонални Гира Гума Спакувани Хексадецимален Гира со Метални Рачки Дома Спорт Фитнес Опрема Гира Тегови, Вежба & Фитнес

AILI Гира Тегови Гира Солидна Железо Хексагонални Гира Гума Спакувани Хексадецимален Гира со Метални Рачки Дома

DEN 3063.12

Пристапност
Во достапна форма

★ Не-се лизга на зафат : Карактеристики со удобно ПВЦ текстура зафат за да се спречи лизгање кога се вежба, која може да се обезбеди ваша безбедност.Толку многу се користи : Со нашата мала единечна тежина, можете да се вклучат во секоја фитнес или сила за обука рутина.Со ова дома тренингот опрема, ќе заштедите значителна количина на време, додека се уште добивање на резултатите сте жедни. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред купување.Со оваа вежба на телесната тежина, не треба фенси салата или професионална фитнес опрема.Употреба во вашиот дом, на отворено, во студиото, или во хотел.Спецификации : 100% сосема нов и висок квалитет .На повеќе места : користете дома, на отворено, студио или хотел.Толку лесен за користење : Што е одлично за слободна рака тегови е дека, дури и ако сте почетник или нови вклопуваат начин на живот, тоа е едноставен за изведување вежби, кои се многу ефикасни и лесно да се научат, се бара само една рака тежина, а некои мотивација.

Главните карактеристики

Избор на клиент