.

.

NLXTXQC 10Pcs Метал Автомобил Спојки Усогласување Алатка за Поставување Спојки Центрирање Усогласување на Алатки

NLXTXQC 10Pcs Метал Автомобил Спојки Усогласување Алатка за Поставување Спојки Центрирање Усогласување на Алатки

DEN 1627.20

Пристапност
Во достапна форма

Побрзо, полесно замена на канџите.Усогласување на спојката плочи и pilotbearings прецизно.Центрирање вратило со спојки плоча адаптер.Адаптер вклопува преку спојки плоча и во pilotbushing или лого.Electroplated Компатибилен со отпорност на корозија, долготрајни и трајни изградба.Име на модел : Спојки Усогласување Tool Special Карактеристики : Спојки Усогласување Усогласување на Tool Material Тип : Metal Item Висина : 2.28 inch Item Волумен : Спојки Усогласување Алатка за Поставување (10pcs)Точка Ширина : 3.7 инчен.

Главните карактеристики

Избор на клиент