.

.

Флеш Powermop Дополнителен Комплет, Четка + 10 Апсорбирање на Рефил Влошки + 500 ml Чистење Решение + 4 Батерии, Свежи

Флеш Powermop Дополнителен Комплет, Четка + 10 Апсорбирање на Рефил Влошки + 500 ml Чистење Решение + 4 Батерии,

DEN 1243.92

Пристапност
Во достапна форма

Прикачување на powermop апсорбирање на подлога со четка главата за да се апсорбира и заклучување далеку нечистотија, оставајќи чиста, сува подот.Ефикасното Дизајн : Напојува кат четка за длабоко чистење на вашиот хард подни површини.Флеш powermop дополнителен комплет вклучува уредот, монтажа инструкции, апсорпција влошки и чистење решение.Powermop апсорбирање влошки едноставно се држиме до дното на четка главата, со еден умен абсорбента core дека soaks и продавници се далеку валкани решение и маснотии и валкано, оставајќи подот сјајна, чиста и сува.Безбедна за користење во сите запечатени подни површини, не може да се користи на нетретираните/подмачкана дрво.Флеш Powermop ви дава лесно напојува длабоко чистење на речиси секој кат во вашиот дом.

Главните карактеристики

Избор на клиент