.

.

Прецизност Пресврт R42C High Speed Челик Кратка Должина Вежба Малку, Црна Оксид Заврши, Круг месо тело, Спирала Flute, 135 Степен Точка Агол, Q (Пакување од 6)

Прецизност Пресврт R42C High Speed Челик Кратка Должина Вежба Малку, Црна Оксид Заврши, Круг месо тело, Спирала

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Dormer Pramet произведува резен алат, под следниве брендови : Прецизност Пресврт Вежба, Dormer, Унија Butterfield и Pramet. 135-степен сплит-точка агли се авто-центрирање, намалување на одење, за употреба со тешки материјали, и да се намали притисокот на сечење на рабови.

Главните карактеристики

Избор на клиент