.

.

Дрво Технологија SuperLift се Повлече Надолу Плакарот Род Систем, Сива, со Странични-Монтирани Мулти-Позиција Tensioners за Гардероба за Складирање

Дрво Технологија SuperLift се Повлече Надолу Плакарот Род Систем, Сива, со Странични-Монтирани Мулти-Позиција

DEN 3750.00

Пристапност
Во достапна форма

ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија ОРГАНИЗАЦИЈА - Што може да се земе целосно искористување на високо складирање области во вашиот плакар со инсталирање на страна-монтирани гардероба лифт систем за подобрување на плакарот организација.ПОВЛЕЧЕТЕ НАДОЛУ ПЛАКАРОТ РОД - хидраулично кревање механизам вклучени во Super Lift плакарот организација систем користи специјално дизајнирани, масло бесплатни течност.Со ова се обезбедува непречено, сигурна работа за секојдневна употреба за да се намали и да се подигне вашите зачувани облека.ДИЗАЈНИРАН ЗА ПРИЛАГОДЛИВИ ШИРИНА - Со telescoping облека прачка за да се приспособат на кабинетот на табови од 31-11/16" да 46-1/16", нашата повлече надолу облека род е наменет да помогне да се направи употреба на апарат за складирање простори, додека се компатибилни со 32-милиметри cabinetry.ФЛЕКСИБИЛЕН ОПСЕГ НА ДВИЖЕЊЕ - за Разлика од другите повлече надолу облека род решенија, нашата Super Lift вклучува 4-позиција тензија лост.Ова ви овозможува да ја прилагодите на кревање товар во согласност со висината на телесната тежина се става на прачка.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПРОИЗВОДСТВО Произведена во Италија со парична казна квалитет и изработка.Материјали и бои : Монтажа голема заграда прави на polyamide смола, челични Вертикални столбови обложени со епоксидна боја, Хоризонтална шипка во хром позлатен челик.Максимално оптоварување : 40 кг.

Главните карактеристики

Избор на клиент