.

.

ткиво кутија Кујна Хартија Пешкир Фармацевт Ѕид Монтирани Двојна Издавање Хартиена Крпа Носителот Нерѓосувачки Челик Тоалет Тоалет Ткиво Фармацевт Дома Декораци

ткиво кутија Кујна Хартија Пешкир Фармацевт Ѕид Монтирани Двојна Издавање Хартиена Крпа Носителот Нерѓосувачки

DEN 3125.04

Пристапност
Во достапна форма

[Dual Издавање]Хартиена крпа носителот укина може да се добие ткиво од дното, и од врвот како што сакаат. [Водоотпорен]хартија пешкир фармацевт донесува затворена кутија, која може да биде водоотпорен и moistures-доказ. [Високо-квалитетни]хартија пешкир фармацевт е направена на просторот алуминиум, корозија-отпорни, силен, носат-отпорни. [Простор за заштеда]Ѕид монтирани ткиво фармацевт кој работи и во одржување на контра површина средена. [Видливи Прозорец]видлив прозорец дела како потсетник да се знае употребата на хартија и да се добие во време за да го замени со нов. [Dual Издавање]Хартиена крпа носителот укина може да се добие ткиво од дното, и од врвот како што сакаат.[Водоотпорен]хартија пешкир фармацевт донесува затворена кутија, која може да биде водоотпорен и moistures-доказ.[Високо-квалитетни]хартија пешкир фармацевт е направена на просторот алуминиум, корозија-отпорни, силен, носат-отпорни.[Простор за заштеда]Ѕид монтирани ткиво фармацевт кој работи и во одржување на контра површина средена.[Видливи Прозорец]видлив прозорец дела како потсетник да се знае употребата на хартија и да се добие во време за да го замени со нов.Спецификации : Боја : Silver Material : Нерѓосувачки Steel Shape : Square Installation : Дупчење, Вежба-free Occasion : Bathroom Item Големина на : 24*20*9.5 cm / 9.44*7.87*3.74 inch Package Големина : беа 25,5*10*21cm / 10.03*3.93*8.26 inch Package Тежина : 860g / 1.89 lb Package Содржина : 1 * Ткиво box Only над пакет содржина, не вклучувајќи и други производи.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Широк спектар на примена, погоден за различни големини на хартиени крпи.

Главните карактеристики

Избор на клиент