.

.

GEJUE Bedspread Фрли Ретро Checkerboard Plaid Фрлиле Ќебе Дете Кревет Ватенка Покрие 150x200cm Зимска Мека Топло Троседот Стол Нап Фрлиле Ќебе Bedspread (Боја : Розова боја, Големина : 150x200cm)

GEJUE Bedspread Фрли Ретро Checkerboard Plaid Фрлиле Ќебе Дете Кревет Ватенка Покрие 150x200cm Зимска Мека Топло

DEN 2020.80

Пристапност
Во достапна форма

Било какви проблеми што ги имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние сме секогаш тука да ви помогнат и одговор во рок од 24 часа.Машина за Миење со Ладна Вода со Слични Бои.Собори Сува на Ниска Топлина.Не Кајгана, без Пеглање.Меки и удобни,еко-пријателски,дише.Одговара за троседот крпа,троседот маска,декорација троседот,пијано и така натаму.Може да се користи како нишка ќебе,фрлиле ќебе,патнички авион ќебе,троседот ќебе,bedspread,итн.Производ Description Name : Plaid Blanket Material : Polyester Size : 150x200cm Color : Мулти Colors Package Вклучуваат : 1* Blanket Features : 1.Мека ,топло ,удобно ,луксузни ,дише.2.Погоден сезона : Пролет,Есен,Лето,Зима.3.Мека,комфорни и издржливи.4.Применливи Сенце : Кревет,Канцеларија, Троседот,Кревет,Патување,Авион, Хотел итн.Answer : ___________________________ Note : 1.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.2.Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Ве молиме не ми пречи, ви благодариме!.

Главните карактеристики

Избор на клиент