.

.

Skinit Decal Кожата Компатибилен со OtterBox Defender iPad Mini 4 - Официјално Лиценцирани НБА OKC Гром Потресени Сина Дизајн

Skinit Decal Кожата Компатибилен со OtterBox Defender iPad Mini 4 - Официјално Лиценцирани НБА OKC Гром Потресени

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Ултра-Тенки, Лесни Otter Box Defender i Pad Mini 4 Винил Decal Заштита.Официјално Лиценцирани НБА Дизајн.Водечка индустрија на Живописни Бои Винил Технологија на Печатење на вашиот OKC Гром Потресени Сина кожа.Отпорно На Гребење.Изградена Минатата Everday Otter Box Defender i Pad Mini 4 Употреба. 3 M Лепило Поддршка - Лесно На, Лесно Исклучување & Остатоци-Слободни.Оклахома Сити Гром Otter Box Defender i Pad Mini 4 Кожата е направено од 3 M трајни авто-одделение винил за крајна лесни Otter Box Defender i Pad Mini 4 decal заштита без големо.Секој Skinit Oklahoma City Thunder кожата е официјално лиценцирани од страна на НБА за една автентична бренд дизајн.Оклахома Сити Гром OKC Гром Потресени Сина Otter Box Defender i Pad Mini 4 decal кожата е конструиран за да се карактеристика жив квалитетот на фотографијата дизајни и да се совршено да се вклопи во вашиот Otter Box Defender i Pad Mini 4 Оклахома Сити Гром OKC Гром Потресени Сина кожа, лесно може да се применува и да се отстранат од вашиот Otter Box Defender i Pad Mini 4 без остатоци, нема хаос и нема гужва поради 3 M лепило поддршка.Ова прави да биде уште полесно за вас да се измеша вашиот Otter Box Defender i Pad Mini 4 стил колку што сакате да го задржите вашиот уред чувство нови.Сите Skinit направени decal кожи се намали и направена со секојдневниот Otter Box Defender i Pad Mini 4 користи во умот, така што секој Oklahoma City Thunder кожата нуди премиум чувствуваат со тенка функционална заштита.Продавница сите официјално лиценцирани Oklahoma City Thunder Otter Box Defender i Pad Mini 4 кожи направени од страна на Skinit и да се направи тоа твое денес!.

Главните карактеристики

Избор на клиент