.

.

MTQY Пролет Зглоб 4PCS 50мм/2inch 304 од не ' Рѓосувачки Челик Самостојно Затворање на Вратата Шарки, со 16PCS Завртки Само Затворање на Шарки

MTQY Пролет Зглоб 4PCS 50мм/2inch 304 од не ' Рѓосувачки Челик Самостојно Затворање на Вратата Шарки, со 16PCS

DEN 213.36

Пристапност
Во достапна форма

Авто-затворање пролет зглоб : Самостојно затворање дизајн за подобро да одговара на вашите потреби и барања.Материјал : Направен од високо-квалитет на 304 нерѓосувачки челик, со подобра рѓа отпор.На трајни бранеа челик крај може да одолее на ' рѓа и корозија во секојдневна употреба.Широко се применува : погоден за кујната кабинети, врати, облекување маса фиоки, bookcases, кутии, итн.Димензии : 50 mm/2 инчи, затворен ширина : 19.5 mm/0.77 инчи, отворете ширина : 37 mm/1.46 инчи.Зглоб усвојува пролет Бранеа, направени на 304 нерѓосувачки челик Самостојно затворање дизајн апликации : подарок кутии, инструмент кутии, козметички кутии, витрини, кабинети, кутии за накит, итн.Големина Должина : 50mm / 2inch Сечилото дебелина : 1.1 mm/0.04 инчен Отворање ширина : 37mm /1.46 инчен Затворање ширина : 19.5 mm / 0.77 инчен Завртка дупка со дијаметар : 5mm/ 0.2 инчи пакетот вклучува : 4 PCS самостојно затворање на пролет зглоб 16 PCS монтажа завртки Информации : 1. На зглоб е многу силна, но тоа не може да се прилагоди еднаш ќе се инсталира. 2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 0.5 инчи разлика. 3. Поради разликата на светлината и на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата.

Главните карактеристики

Избор на клиент