.

.

WSZJJ Орев Заврши Солидна Борови Дрва Складирање Чевли Ткаенина Клупата Полица Рек Entryway Бања (Големина : C)

WSZJJ Орев Заврши Солидна Борови Дрва Складирање Чевли Ткаенина Клупата Полица Рек Entryway Бања (Големина :

DEN 10055.52

Пристапност
Во достапна форма

★ Произведени од уверение Еколошки трајни МЕДИЈАПАН.Лесно да се избрише чисти со мека крпа. ★ Едноставен, стилски дизајн, функционална и соодветна за секоја соба. ★ Целосно Собрани Единица.Не Рамни Спакувани,Собрание е многу лесно. ★ Чиста, аглеста рабовите на парче да додадете на селски шарм на дизајнот. ★ Не го изложувајте на висока температура; поради различни мерење алатки и стандарди, има грешка помеѓу 1-3 см.Стилот на позиционирање : Економски type Gross тежина : 7kg Design Елементи : Logs Style : Европската style Material : Bamboo Finishing материјал : wood Applicable да : Adult This складирање чевли рек носител е дефинитивно вашиот паметен избор за враќање на вредни простор во домот.Чувајте ги вашите простор уреден со овој чевли решетката.

Главните карактеристики

Избор на клиент