.

.

Меката Цврсто Дрво Клупата, Цврсто Дрво, Тапациран: Да

Меката Цврсто Дрво Клупата, Цврсто Дрво, Тапациран: Да

DEN 3132.48

Пристапност
Во достапна форма

Цврсто Дрво, Тапациран : Yes.Главен Материјал Детали : Дабово дрво, Седиште Висина - Кат на Седиште : 18.5". : 18.5" H x 59.75" W x 19.5" Д, Тежина Капацитет : 150 lb. : 60 lb., Тежина Капацитет (кг) : 150. Вкупно : 18.5" H x 59.75" W x 19.5" D, : 11.75" Х.

Главните карактеристики

Избор на клиент