.

.

Pinicecore Миленици Мачка Играчки Интерактивни Гребење Одбор Мачка Маче Играчки Мачка Scratcher Картон Гребење Подлога со Пластични Бел

Pinicecore Миленици Мачка Играчки Интерактивни Гребење Одбор Мачка Маче Играчки Мачка Scratcher Картон Гребење

DEN 1980.00

Пристапност
Во достапна форма

Голема џвака и да игра играчка за.Лесно да се привлечат кучиња внимание.Да се обучуваат вашето домашно милениче.Стабилна мачка scratcher картон обезбедува мачки со место да се водат и вежбање канџи, го намалите стресот, а помага да го заштитите вашиот мебел од писе на канџи.Компактен и лесен, удобен за носење.Спецификација : Големина : diameter7cm.Материјал : Corrugatedpaper+пластика.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи некои грешки поради прирачник за мерење, pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на производот.Пакет Including1xtoyball.

Главните карактеристики

Size:
diameter7cm.Material
Избор на клиент