.

.

Dreamcut Професионален Маникир & Педикир Комплет со СЛОБОДНИ Кожа Случај, 12 Парче

Dreamcut Професионален Маникир & Педикир Комплет со СЛОБОДНИ Кожа Случај, 12 Парче

DEN 1438.80

Пристапност
Во достапна форма

ПРОФЕСИОНАЛЕН МАНИКИР И ПЕДИКИР за ПОЛНЕЊЕ : Содржи дванаесет парче со слободни кожа случај.СИТЕ ВО ЕДЕН : Cuticle Ножици 420 J2 Јапонски Нерѓосувачки Челик Криви Нож, Cuticle Тласкач и Тример Хируршки Нерѓосувачки Челик, Ноктите Clipper Хром Позлатен, Cuticle Nipper.Не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : 420 J2 Јапонски Нерѓосувачки Челик. 50 Rockwell Цврстина.НАПРАВЕНИ ВО САД : Салон Одбор-САД го Направиле. 100 и 180 Ронки.Ноктите Чистење на Системот : Чисти, Состојба и Сјај.Професионален Маникир и Педикир за Полнење 12 парче со Слободни Кожа Случај Сите во еден! 1) Cuticle Ножици 420 J2 Јапонски Нерѓосувачки Челик Криви Нож 3 ½ " 2) Cuticle Тласкач и Тример Хируршки Нерѓосувачки Челик. 3) Cuticle Nipper 420 J2 Јапонски Нерѓосувачки Челик. 50 Rockwell Цврстина 4) 2 ½ " Помине Clipper Нерѓосувачки Челик. 5) 3 ½ " Помине Clipper Хром Позлатен. 6) Салон Одбор - САД го Направиле. 100 и 180 Ронки 7) Помине Чистење на Системот : Чисти, Состојба и Сјај; САД Направени 8) Помине Ножици 420 J2 Нерѓосувачки Челик. 9) Чудни Совет Помош На Пинцета.Најдобар Пинцети на Пазарот.Споредете го Тоа со другите $20.00 помош на пинцета. 10) Метал Нокти Датотека. 11) Помине Nipper 5" 420 J2 Нерѓосувачки Челик со Заклучување. 12) Ingrown Нокти Датотека со двојно Заврши. 13)Бесплатно Cowhide Кожа Bi-пати Случај.

Главните карактеристики

Избор на клиент