.

.

Suier 6 Парчиња Лук Притиснете Рокер не ' Рѓосувачки Челик Дробилката Минсер со Шише Настроената, Силикони Лук Peelers Цевка и PP Најлон Четка Кујна Gadgets, Алатки за Брзо При?

Suier 6 Парчиња Лук Притиснете Рокер не ' Рѓосувачки Челик Дробилката Минсер со Шише Настроената, Силикони Лук

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Пакување количина : ќе добиете 2 парчиња 430 нерѓосувачки челик лук нож за лупење шише отварачки, 2 парчиња силиконски лук peelers и 2 парчиња пп и најлон четки, тоа е многу ефикасна во собирање на лук ставете и чистење на лук притиснете, тоа исто така може да се примени во путер и леќата.Производ големина : големината на лук притиснете е 7.6 x 1.5 x 1.2 инчен/ 19 x 3.8 x 3 cm, големината на лук пилинг ракавот е 5.2 x 1.4 инчен/ 13 х 3.5 см, и големина на четката е 4.3 x 1 инчен/ 11 x 2.5 cm.Удобен и практичен : на силиконски лук нож за лупење може да ви помогне да ги отстраните лукчиња пред притискање, мали и тенка четка може да се отстрани вишокот на остатоци, од не ' рѓосувачки челик материјал го прави вашите раце без мирис, само измијте ја со вода, четка и машина за миење на садови.Рационализација дизајн : две-во-едно функција, брзо да се произведуваат лук или пиво, и одговара на кривата на човековата рака, спречите случајно лизгање, мелено лук е ставен на врвот, која лесно може да се пренесува на готвење тенџере.Идеален подарок : ова лук притиснете комбинација е многу погодна за пријатели кои не сакаат да лупам лук и сечете лук рачно, за оние кои сакаат кујната, таа заштедува многу време, ова може да биде одличен подарок.Функција : Удобен и практичен : На силиконски лук нож за лупење може да ви помогне да ги отстраните лукчиња пред притискање.Една мала и тенка четка може да се отстрани вишокот на остатоци.Нерѓосувачки челик материјал го прави вашите раце без мирис.Само измијте ја со вода, четка и машина за миење на садови.Рационализација дизајн : Две-во-едно функција, брзо да се произведуваат лук или пиво, и одговара на кривата на човековата рака, спречите случајно лизгање, мелено лук е ставен на врвот, која лесно може да се пренесува на готвење тенџере.Спецификација : Материјал : 430 нерѓосувачки челик, силикони, пп и најлон Боја : како слики shown Size : како слики shown Package содржина : 2 x Нерѓосувачки челик лук нож за лупење шише openers2 x Силикони лук peelers2 x ПП и најлон четки.

Главните карактеристики

Material:
430 stainless steel, silicone, pp and nylon
Color:
as pictures shown
Size:
as pictures shown
Package contents:
2 x Stainless steel garlic peeler bottle openers :
2 x Silicone garlic peelers :
2 x PP and nylon brushes :
Избор на клиент