.

.

DXYAN Преносни Алуминиум 7 Бар Ѕид Монтирани Загреан Пешкир Железнички со Врвот Полица,88W Електрични Слободни Стои Крпа Багажник,Челик Крпа Грејач Железнички On/Off Пре?

DXYAN Преносни Алуминиум 7 Бар Ѕид Монтирани Загреан Пешкир Железнички со Врвот Полица,88W Електрични Слободни

DEN 1327.20

Пристапност
Во достапна форма

5 ГЛАВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : електрични сушење, лесна инсталација, цврсти и издржливи, супер товарот, безбедно и заштеда на енергија.Материјал : производот рамката е направена од нерѓосувачки челик.Крпа грејач користи круг цевка за да се рамномерно прахосвам топлина.Тоа не избледуваат и не ја менуваат бојата.Таа е отпорна на корозија и високи температури.Две инсталација методи : крпа грејач може да се hardwired или вклучен во ѕидниот штекер.Можете да инсталирате и користите според вашиот сопствен декорација.Тоа е лесно да се работи.Само вклучете го вклучите。.Автоматско Константна Температура И Безбедно : Потоплите Може да се Чува На Температура И Зачувување на Енергија, Тоа Е Повеќе Издржливи И Здрав Па Тоа не Е Опасно Кога Децата Се Наоколу.Мулти-Функционални : Повеќе од само до загревање крпи, ова можете да го користите крпа потоплите брзо сува костими за капење по еден летен ден во базен или топла до ќебе во wintertime пред да со тоа на каучот.

Главните карактеристики

Избор на клиент