.

.

Улица Outlaws 2: Победникот Зема Сите (Xbox Серија X/)

Улица Outlaws 2: Победникот Зема Сите (Xbox Серија X/)

DEN 765.60

Пристапност
Во достапна форма

Производителот гаранција може да не се применува. 26 влечете возила плус 5 предизвик автомобили. 36 уникатен локации за трки и предизвик настани.Над 250 делови за длабоко автомобил customisation вклучувајќи венчиња, падобрани, гуми, прозорец боја, гуми чад бои, како и лични гаража customisation.Приготвени или замолчат преку во играта трка облог функција.Се изгради од вашата крајна поддршка на екипажот со драјвери, извидници, инженери и механиката.Кој Рајан Мартин, Голема Шеф, AZN, Lizzy, Farmtruck и многу повеќе од Улица Outlaws ТВ шоу.Асинхрони онлајн мултиплеер, leaderboards, и асинхрони континуирано турнири. 60 Рамки во Секунда (FPS) и HDR осветлување покажа вистинскиот интензитет на секоја трка.Производителот гаранција може да не се применува.На влоговите имаат само е воскресна!Во оваа високо-октански продолжение, ќе мора да ја докаже својата храброст во некои од roughest и повеќето непростливата влечете и улични трки низ сад.Вашиот успех и претставник сите зависи од тоа како ќе се изврши, вашите стратегија за modding вашиот автомобил, и тоа како многу поени што на крајот заработи на патот.На Unreal Engine носи Улица Outlaws на целиот ново ниво на визуелни верност со подобрување на осветлувањето, текстури, и сè друго!Можете да го прилагодите вашиот автомобил, но, исто така можете да го прилагодите вашиот тим гаража вистински да направи свој.Заедно со улични трки се гледа на ТВ, исто така, ќе бидат во можност да учествуваат во уникатни раси и акробации сите додека се во интеракција со вашата омилена екипа членови од шоуто!Дали имате она што е потребно за да биде поени лидер и на крајот да биде прогласен Победникот Зема Сите Национални Шампион?.

Главните карактеристики

Избор на клиент