.

.

Tripod Стојат Мултифункционален Преносни Мобилен Телефон Фотографија Tripod Погоден за Кампување и Патувања Компатибилен и Повеќето Мобилни Телефони (Боја : Црна, Голем

Tripod Стојат Мултифункционален Преносни Мобилен Телефон Фотографија Tripod Погоден за Кампување и Патувања

DEN 2143.20

Пристапност
Во достапна форма

На tripod е подобро да се користи за живо снимање на видео, на пример : youtube видео одлуки, одлуки оброци, снимањето моменти од секојдневниот живот или во секое време кога ќе треба рачно да го држете вашиот телефон, ова tripod ќе биде голем помошник.Висок квалитет на телефонот tripod со висок квалитет на tripod е совршен за фотографирање на роденден, семејство вечера, компанијата партија, кампување или патување.Овој флексибилен камера tripod или може да се користи како запис на ниво на tripod за хоби фотографи или како tripod за професионалци во движење, така што ќе може да го фати големи слики од секој поглед заврши.Како selfie стап или vlogging рака tripod.Овој комплет ќе цврсто држете вашиот телефон во било која позиција, што ќе ви овозможи да се земе неверојатни фотографии или снимете прекрасно видео безжично!.Погоден за сите видови прилики.,како живо стриминг/патувањето/интервјуирање итн.Пука уште и филм слики подобро со нашите мини tripod, нема потреба да се грижите тресење.Направен од тешки алуминиум, се држи на база стои стабилно на било рамно на подот, и клипот е доволно силна за да се спречи вашите уреди паѓа.Голема функција,ви овозможува да се земе selfie-фотографија или групни фотографии.Само едно копче, сето тоа е направено така лесно.Спецификација на производот : Материјал : ABSThe пакетот вклучува : 1 x Мобилни фотографија стои.Answer : ___________________________ Note : 1. Хроматските аберации : Бидејќи секој екран со различни резолуции има мала боја разликата е дозволено, ве молиме да преовладуваат во вид!2. Грешка при мерење : Поради прирачник за мерење, тоа е дозволено да имаат грешка од 2~3 cm, ве молиме да преовладуваат во вид!3. По-продажбата на услугата : Доколку имате било квалитетот на производот проблеми, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.

Главните карактеристики

Избор на клиент