.

.

Потпирање 341172 Потпирање Отпад Кеси со Био-Гел - Пакување од 6

Потпирање 341172 Потпирање Отпад Кеси со Био-Гел - Пакување од 6

DEN 141.60

Пристапност
Во достапна форма

Се врти течен отпад во цврста гел.Доаѓа со лажичка за мерење.Потпирање Био-Гел.Пакет на 6 Specifications.Тежина : 0.99 lbs.Пакет Количина : 6. Да имаат милениче во домот бара многу страст грижа и љубов на Нашите Миленичиња Материјали предмети се состои од високо квалитетна селекција на домашни миленици дневни потреби и се однесуваат за вашата сакана кожен пријатели Карактеристики.Се врти течен отпад во цврста гел Доаѓа со лажичка за мерење.Потпирање Bio Gel.Пакет на 6 Specifications.Тежина 099 lbs.

Главните карактеристики

Избор на клиент