.

.

Yuehuam Мали Животни Хрчак Агол Складиште Гвинеја Свињи Криенка Шатор Колиба Hanmmcok Гнездо Кафез Додатоци за Верверица Chinchilla Зајакот Хрчак морско свинче

Yuehuam Мали Животни Хрчак Агол Складиште Гвинеја Свињи Криенка Шатор Колиба Hanmmcok Гнездо Кафез Додатоци

DEN 837.60

Пристапност
Во достапна форма

Кога ќе треба да се исчисти ја, отстранете ја кука во прв план.Не кајгана, не железо, се мијат со рака или со машина.Не само криенка, но hammock, мали животни кои сакаат да се искачи, кога тие се поспан, тие можат да спијат на hammock.Лесно да се инсталира, само се зацврсти на кука во кафезот, лесен за употреба.Обезбедува безбедно место за вашето домашно милениче да се сокријат и да се чувствуваат безбедно.Можете да го видите симпатична лицето на вашето домашно милениче низ пукнатини на завеса во секое време.Направен од висок квалитет на платно и поларните руно материјал, мека и фирма, без штети на вашето домашно милениче.

Главните карактеристики

Избор на клиент