.

.

SENBON-TOKUSA 3,7 инчи Сет од 5 Филџани Јапонски Оригиналните Порцелански

SENBON-TOKUSA 3,7 инчи Сет од 5 Филџани Јапонски Оригиналните Порцелански

DEN 2424.00

Пристапност
Во достапна форма

Сет од 5 Кригла чаши од Јапонија.Големина е W3.7x3.7,H3.5inches , Капацитет е 0.26 литар.Кога сакате уште една Кригла, можете да reserch watou.азија Кригла.ДА : машина за миење Садови, ДА : Микробранова, Не : Рерна.Сите објектот е Бесплатен превозот.Поштенски е вклучена во цената.Јас го испратите производот што е помалку од 99 долари во ШАЛ или Воздух mail со следење на број(тоа ќе пристигнат по 10-20days) ,и повеќе од 100 долари во ЕМС или UPS или Fedex(можете да го изберете). * Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. * Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. * Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот до - не мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.Сет од 5 Кригла чаши од Јапонија.Големина е W3.7x3.7,H3.5inches , Капацитет е 0.26 литар.Кога сакате уште една Кригла, можете да reserch watou.азија Кригла.

Главните карактеристики

Избор на клиент