.

.

Puma Men ' s 193753 Патот Работи за Чевли

Puma Men ' s 193753 Патот Работи за Чевли

DEN 1876.80

Пристапност
Во достапна форма

Текстил.Гумен ѓон.КЛУЧНИ ТОЧКИ : PROFOAM ЛАЈТ ПЕНА _ ЛЕСНИ CUSHIONPROPLATE _ PROPULSIONAIRY ГОРНИОТ _ BREATHABLEThe ULTRARIDE отстранува излишно и изведување динамична лесни работи чевли.Оваа идеја е родена од reductionist теорија, reimagining што"s е можно со отстранување на непотребни елементи и поврзување на олимписките Игри приказна.Резултат : горна дека е лесна и воздушеста, со поддршка подлога поддршка структура.На midsole плоча користи динамичен мост дизајн во комбинација со PROFOAMLITE да перница ногата на влијанието и преминот преку погон фаза.Outsole cut-aways спаси тежина и додадете breathability со видливи undersock, додека гума површина максимизирање моќ за пренос на forefoot пети-оф.SRP : EUR100 WEIGHT : 245 8.6 oz RELEASE ДАТУМ на : јуни, август, октомври 2020 Heel до Пети се откажат : 12 mm Midsole Височини : 14-26mm.Style Name : -Ultra Ride Pro Foam Мажите Трчање.Горниот Материјал : -Мрежа.Долниот Материјал : -Гума.Грижа Инструкции : Избришете со чиста сува крпа.

Главните карактеристики

Избор на клиент