.

.

eboxer-1 Кожа за на Рака Алатка за Сечење, Прилагодлив Кожа за на Рака Машина, Leathercraft Материјали за DIY Занает Leathercraft Додатоци за DIY Кожа Работа

eboxer-1 Кожа за на Рака Алатка за Сечење, Прилагодлив Кожа за на Рака Машина, Leathercraft Материјали за DIY

DEN 820.80

Пристапност
Во достапна форма

Со јасно скала, тоа е погодно да се намали кожа за на рака со саканата ширина.Направени од премиум дрвени материјали, цврсти и долготрајни.Остри сечење нож е брзо да се намали и да се грижи дури и инцизија, доаѓа со 5 ножеви за долготрајност.Лесен за користење, голема за да се намали кожа лента и лента.Вметнете ја скала дел во телото и затегнете ја завртката да се поправи, 0~10cm ширина прилагодливи.производи опис : Оваа дрвени алатка за сечење се користи за да се намали кожа лента и лента.Лесно да се работи, сечење ширина е прилагодлив помеѓу 0 до 10cm.Карактеристики : Направен од премиум дрвени материјали, цврсти и долготрајни.Лесен за користење, голема за да се намали кожа лента и лента.Вметнете ја скала дел во телото и затегнете ја завртката да се поправи, 0~10cm ширина прилагодливи.Со јасно скала, тоа е погодно да се намали кожа за на рака со саканата ширина.Остри сечење нож е брзо да се намали и да се грижи дури и инцизија, доаѓа со 5 ножеви за долготрајност.Spezifikations : Состојба : 100% Сосема New Material : Wood Color : Дрво Color Size : прибл.како што е Прикажано во Picture Weight : прибл. 216g Package се Вклучени : 1 x Кожа Сечење Tool5 x Ножеви.

Главните карактеристики

Избор на клиент