.

.

68 Самостојна бела када современа впива када Ванда

68 Самостојна бела када современа впива када Ванда

DEN 592.80

Пристапност
Во достапна форма

САМОСТОЈНА КАДА Модел "ВАНДА" 68" X 28.3".Производот е нов и спакувани.Бања димензии : 67.72" X 28.34" X 30.31"h.Бања во висока квалитетна бела санитарни акрилик.Хром-обложено одвод на приклучокот.САМОСТОЈНА КАДА Модел "ВАНДА" 68" X 28.3" - производот е нов и спакувани - ТЕХНИЧКИТЕ СПЕЦИФИКАЦИИ Када димензии : 67.72" X 28.34" X 30.31"h Бања во висока квалитетна бела санитарни акрилик Хром-обложено одвод на приклучокот.

Главните карактеристики

Избор на клиент