.

.

Camshaft Заклучување Алатка Синџир Усогласување Алатка Мотор Времето Алатки за Полнење за VAG Ауди 1.8 2.0 4V TSI/TFSI Мотор за Шкода на Седиште SK1567 (Боја : Сина)

Camshaft Заклучување Алатка Синџир Усогласување Алатка Мотор Времето Алатки за Полнење за VAG Ауди 1.8 2.0 4V

DEN 888.00

Пристапност
Во достапна форма

Овозможи отстранување и замена на времето синџир &camshaftsprocketsonthe18/2.0 TFSI &TSIpetrolenginescommonlyfoundin на за група на возила.комплет вклучува посебни camshaft макара за заклучување блокови кои се потребни за подоцна генерација 3 TFSI/TSI мотори.Дизајниран за да ја заклучите camshafts во нивните потребен определен временски позиција. 【САМО ЕДЕН СЛУЧАЈ ИМААТ СИТЕ АЛАТИ】 : Оваа алатка се користи за корекција на camshaft и вратило времето позиција.мерењето алатки за полнење е сеопфатна, ги имаат сите алатки што ви треба, само кутија е доволно, многу convenient Worked, совршено за "ФОЛКСВАГЕН" 2.0 турбо мотор, за спасување на вашиот автомобил моторот.Ве молиме остатокот увери за купување на стоки во продавницата.По добивањето на цел, ќе организираме склад за испорака што е можно побрзо!Ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на услуга.Комплет вклучува посебни camshaft макара за заклучување блокови кои се потребни за подоцна генерација 3 TFSI/TSI мотори.Примена : за Златица/Eos/Голф/Passat/CC/Sharan/Tiguan/Sciroccofor /A3/TT/Q3/А5 sportbackfor "Шкода" Octavia/Врвен/Yetifor Seat Alhambra/Altea/XL/Леон/Толедо.

Главните карактеристики

Избор на клиент