.

.

VioletLisa СПОЈКИ ОСЛОБОДУВАЊЕ ИМАЈЌИ++УСОГЛАСУВАЊЕ АЛАТКА за ПОЛНЕЊЕ Компатибилен со База Конвертибилна CR CXP-HSK54022BR-PB-ВО

VioletLisa СПОЈКИ ОСЛОБОДУВАЊЕ ИМАЈЌИ++УСОГЛАСУВАЊЕ АЛАТКА за ПОЛНЕЊЕ Компатибилен со База Конвертибилна CR

DEN 897.60

Пристапност
Во достапна форма

Опис : Fitment : ве Молиме проверете Fitment Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило пред да го купите!.КОМПОНЕНТИ : Премиум Тешки Спојки Throwout Ослободување Имајќи; Премија Тешки Спојки Усогласување Алатка.Завршна Површина : Челични, Пластични.Земја на Производство : сад.ДАТОТЕКА СО СЛИКИ СЕ ЗА РЕФЕРЕНЦА .ВИСТИНСКИ ОБЈЕКТ МОЖЕ ДА ВАРИРААТ.Fitment Please проверете Fitment Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило пред да го купите!Condition100% ново во фабрика оригиналниот пакет.Никогаш не смее да биде инсталиран или се користи.Warranty Yes Description The Спојки Усогласување Алатка е од суштинско значење за соодветно усогласување на притисок плоча, диск и flywheels за време на спојката инсталација работа.Оваа тешка должност усогласување алатка ќе одговара на апликациите прикажани below COMPONENTSPremium Тешки Спојки Throwout Ослободување Bearing Premium Тешки Спојки Усогласување Tool For се Повлече Тип Спојки*Површината Finish Steel, Пластични.

Главните карактеристики

Избор на клиент