.

.

TOGU Нерѓосувачки Челик Лост Акција Флеш Гром во 6 8 10 12 18 24,Сокриени Безбедност Флеш Гром Latch Слајд Гром Заклучување за Композитни Врати,француски Врати,Дрвени Врати,Д

TOGU Нерѓосувачки Челик Лост Акција Флеш Гром во 6 8 10 12 18 24,Сокриени Безбедност Флеш Гром Latch Слајд Гром

DEN 791.76

Пристапност
Во достапна форма

Се користи за да се обезбеди отворање за композитни врата,француски врата или атарот врати.Оваа голема мал уред карактеристики автоматско одржување пролет да обезбеди напон за двете повече и проектирани позиции.Тоа често се инсталира на неактивни лист на двојно отворање на вратата(врвот и на дното) да понуди безбедност функција.TOGU флеш завртки сите се изработени од врвот одделение солидна нерѓосувачки челик за анти корозивна и rustproof,тешки,издржлив и силен.На густа текстура на овој материјал носи извонредна уживање,целосно се гарантира беспрекорна носат-отпор, анти-штрајк и анти-нула перформанси.Внатрешниот дел на флеш болт е засилен со завртки за подобрување на стабилноста и познавање на структурата,обезбедува 1" гром екстензија да се добие добар стисок.Полагање 72-часовен спреј тест додека индустриски стандард е 24-часа,нашите производи нуди подолг животен век за 8-10 години во нормални услови.Интегриран дизајн на телото префрлете е лесно за секојдневна употреба,Велат збогум на еден со "push само прошетаат и лизгајте" тип,овој показател тип удобно со допирање и сокриени стил сигурно ќе ви понудиме пријатно користење и одговара на вашата модерна декорација.Лесно да се инсталира,доаѓа со завртки и површината штрајкови за инсталација.Изработени од нерѓосувачки челик,завртки ќе обезбеди дополнителна сила да се вклучат и да блокирам цврсто па како да се неподвижни,тие се долги и остри доволно за да се монтира на врата полесно,го скрати инсталација време.

Главните карактеристики

Избор на клиент