.

.

ASICS Хипер Гел Kenzen Mens Лизга-На Трчање Патики

ASICS Хипер Гел Kenzen Mens Лизга-На Трчање Патики

DEN 2423.76

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаенина.Гумен ѓон.Дише.Фитнес / Трчање.Лизга отпорни.Парите назад гаранција за квалитет.Asics Хипер Гел Kenzen Mens Работи Обучувачи / Чевли - Црна нова Hyper GEL-KENZEN за мажи карактеристики ASICS Hyper GEL технологија и#8211; нов израз на ASICSand#8217; супериорен обувки амортизирање систем.Hyper GEL дава револуционерен платформа со враќа и тапацир за сите-ден удобност.Улица стил добро изгледа, заедно со елементи за извршувањето направи Hyper GEL-KENZEN разноврсна патики за салата и улица.ASICS Hyper GEL нуди 23% повеќе отскокнување од индустријата EVASock-како се вклопуваат.

Главните карактеристики

Избор на клиент