.

.

1790 компјутери за Шиење Копчиња за Шиење да се Шие На Дрво, Дрвени Шарени Копчиња Обезбедува Снабдување со сврзувачки елементи на Големо WB065 Цвет Плоштад

1790 компјутери за Шиење Копчиња за Шиење да се Шие На Дрво, Дрвени Шарени Копчиња Обезбедува Снабдување со

DEN 1904.64

Пристапност
Во достапна форма

1790 компјутери за Шиење Копчиња за Шиење да се Шие На Дрво, Дрвени Шарени Копчиња Обезбедува Снабдување со сврзувачки елементи на Големо WB065 Цвет Квадратни.Материјали : Дрво, Примена : Грб,костуми,панталони,јакни,облека,свадба,занаети..итн.Изберете име и Колку Парчиња сакате.Големина На : (Прибл.) : 15 x 15 x 4mm,(19/32"x19/32"х5/32").Објектот Пакет Количина : 1790 Парчиња. 1790 компјутери за Шиење Копчиња за Шиење да се Шие На Дрво, Дрвени Шарени Копчиња Обезбедува Снабдување со сврзувачки елементи на Големо WB065 Цвет Квадратни.

Главните карактеристики

Избор на клиент