.

.

Столче Опфаќа Buckwheat Трупот Дното Седиште Опфаќа За Автомобили,Универзална Возач Автомобил Седиште Заштитник Вентилирани,Дише Удобно Вентилирани (Сива,Делукс Изда

Столче Опфаќа Buckwheat Трупот Дното Седиште Опфаќа За Автомобили,Универзална Возач Автомобил Седиште Заштитник

DEN 4680.00

Пристапност
Во достапна форма

УДОБНО столче ПЕРНИЦАстолче Опфаќа Buckwheat школки исполнет целост : пченица арпа има предности на умерен ритам, ладење и вентилација, топло во зима и во лето кул, кој е корисен на циркулацијата на крвта од главата за спречување на грлото на spondylosis и болка на грбот.Со додатен како автомобил седиште перница, тоа може да има добар ефект врз здравјето.ЗАШТИТЕТЕ го ВАШИОТ СЕДИШТЕавтомобил седиште перница не само што го прави вашиот седиште поудобен, но, исто така, го спречува прашината, седиште носат, набори, гребнатини, итн., Позицијата на сигурносен појас тока резервирана за ова столче не влијае на користењето на сигурносен појас.Во исто време, тоа не влијае на pop-up на завеси, се осигура дека ќе имаат безбедно и удобно возење на животната средина.ЛИЗГА-ДОКАЗ ДИЗАЈНгрбот е блиску дизајниран и целата опкружен, тоа нема да се премине и слајд заштита на столче и,тоа резерви за airbag штекер,убаво и безбедно.Задните сплит дизајн,Отстранлив потпирач кутија перница, сплит дизајн за лесна инсталација,сигурносен појас штекер дизајн,Додадете малку шапка дизајн,Отстранлив потпирач кутија перница.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА-На столче покрие донесува едноставен дизајн, кој го прави тоа во близина на оригиналниот столче без лизгање, и придружните со пакет-слободен дизајн и едноставна инсталација;Не се лизга силикони granule-производите назад има многу не се лизга силикони granule,Тоа може да го спречи покрива од лизгање,и да се избегне да му наштети на столче.ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА столче покрие совршено се вклопува мал,компактен,средни hatchback,седан,ЏИП,MPV,комбиња и камиони.Тоа е многу погодна како роденденски подарок, Божиќ подароци, ноќта на Вештерките подароци за семејството и пријателите.Ќе добиете 100% поддршка на корисниците за оваа седиште.За подобро шопинг искуство, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Главните карактеристики

Избор на клиент