.

.

HARPOW Времето Алатки BMW/Land/Rover/ГМ 2.5 TD5 Мотори

HARPOW Времето Алатки BMW/Land/Rover/ГМ 2.5 TD5 Мотори

DEN 479.52

Пристапност
Во достапна форма

Сеопфатен комплет, со цел за поставување на camshaft и вратило времето позиција;.Погоден за 1.8,2.0. Времето синџир компресор, мерењето синџир за заклучување копчиња, пумпи за вбризгување на затегнувачки puller,пумпи за вбризгување на ниво и да ги држи алатка, се исто така вклучени;.Моторот Кодови : 174 T1, 256 T1, 256 D, 25ДТ,X25 DT.Hangzhou Harpow Алатка Co., Ltd е специјализирана во трговијата на мало и трговија на големо извоз на автомобилската поправка на алатки и одржување tools.Вклучувајќи ги и поправка алати за моторот,цилиндар,радијатор, апсорбер, кочница sysytem, управувачот, и гуми машина, издувната цевка и тркала, итн.Ние исто така снабдување одржување на алатки како чистење пиштол, маснотии пиштол и со правосмукалка и така натаму.Ние се обврзува да ги обезбеди сите серија на авто алатки и да се стремат да бидат најдобри на услуги на клиентите.

Главните карактеристики

Избор на клиент