.

.

HKYCOMING GPS Куче Tracker, Паметни Bluetooth Tracker & Bluetooth Клучни Пронаоѓач Безжична Анти-Изгубени Аларм СТАН Контрола Компатибилен iOS Android Сензорски Уред за Деца Паричникот Милен?

HKYCOMING GPS Куче Tracker, Паметни Bluetooth Tracker & Bluetooth Клучни Пронаоѓач Безжична Анти-Изгубени Аларм

DEN 119.76

Пристапност
Во достапна форма

0 технологија, многу ниска потрошувачка на енергија, CR2032 копчето батеријата напојување, режим на повеќе од 10 месеци, лесно може да го замени.Ако не сте задоволни со клучни пронаоѓач, можете да контактирате со нас за враќање на парите или замена во секое време.Преку Загубата превенција уред за контрола на телефонот снимка функција.Поддршка IOS систем и систем АНДРОИД 4.bluetooth нов 4.Обезбеди функција на не вознемирувај, може да се постави на тишината во рамките на одреден период на време, за да се спречи прекин во работата и на други значајни време.Загуба превенција уред изгледа убава мода.Поради разликата помеѓу различни монитори во секој компјутер, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. 42x42x8mm Battery : CR2032 Копчето Battery Wireless Растојание : 15 20 meters Package Вклучува : 1 x Загуба preventiont Device Note : ве Молиме овозможи ситни отстапување се должи на рачно мерење. 【AGREAT ПОДАРОК】 - Кога сте се бореле за да го најдете вашиот работите, оваа клучни пронаоѓач сет е идеален за нешто што треба.Лесно продира низ ѕидови, перници, и вратите да се најде клуч.0 бара)Спецификации : Тип : Загуба превенција Device Material : ABSColor : Розова, Сина, Бела, Black Size : Прибл.bluetooth поврзување со мобилен телефон, две начин функцијата за пребарување, може да биде поврзан со 8 групи од Загуба превенција уред.Совршен работен Опсег.Во поврзани држава, кога Загубата превенција уред надминува поставите bluetooth спектар, телефонот и Губење превенција уредот ќе алармира во исто време.

Главните карактеристики

Избор на клиент