.

.

Пристаниште Housewares Дрвени Облека на Децата Деца Закачалки со Панталоните Бар & Рецки - Пастел, Розово - Пакување од 20

Пристаниште Housewares Дрвени Облека на Децата Деца Закачалки со Панталоните Бар & Рецки - Пастел, Розово -

DEN 880.80

Пристапност
Во достапна форма

Издржливи дрвена рамка со хром жица кука.Димензии : Ширина : 350mm Висина : 200mm Дебелина : 12mm.Солидна бар за панталони; рамо рецки за фустани / cardigans / лажичка вратот tees.Достапни во широк спектар на бои за да ви одговара на вашиот стил.Пакет од 20 Дрвена детска Облека Закачалки од Пристаништето Housewares.

Главните карактеристики

Избор на клиент