.

.

Andover Здравствена заштита 3600YL-072 Coflex Не-Плетени Сплотена Само-Adherent Заврши, 15' Должина, 6 Ширина, Жолта, Латекс најголемиот Дел (Пакување од 72)

Andover Здравствена заштита 3600YL-072 Coflex Не-Плетени Сплотена Само-Adherent Заврши, 15' Должина, 6 Ширина,

DEN 5704.08

Пристапност
Во достапна форма

15' должина. 6 инчи.Материјал : латекс.Не-плетени.Пакет на 72. Економски себе-почитување завој која обезбедува одлични порозност во лесен удобно завој.Контролирани компресија – ќе не стегаат - 14 кг.затегнувачка цврстина.Обезбедува заштита супериорен лепливоста уште е лесно да се отстрани.Пот и отпорен на вода со не се лизга поддршка.

Главните карактеристики

Избор на клиент