.

.

Домашно милениче Фидер Вода, Храна Фармацевт Automatic за Кучиња, Мачки Лесно да се Чисти за Мали Големи Миленичиња Куче Маче Зајакот Хранење Наводнување Фонтана Матер?

Домашно милениче Фидер Вода, Храна Фармацевт Automatic за Кучиња, Мачки Лесно да се Чисти за Мали Големи Миленичиња

DEN 1867.20

Пристапност
Во достапна форма

Користење на гравитацијата надополнување, автоматско надополнување на целиот ден, долго време, повеќе не мора да се грижите за домашни миленици без храна.Голем отвор на врвот, лесно да се додаде храна.Нема потреба да се отстрани внесувач, директно додавање на врвот, лесен за употреба.Високо квалитетен материјал : МИЛЕНИЧИЊА, PP пластика, безбедно да се користи.Без штета за домашни миленици. 3.8 L голем капацитет за дизајн, сопственикот може да се излезе на леснотија.Ги задоволи мали кучиња/мачки 3-7 дена вода за пиење, 7-10 дена храна.Автоматско додавање на вода, домашни миленици јадат во секое време.Корпата устата пролет е поставено, и гравитацијата автоматски се зачувува вода за да се избегне често вода прилог.Опис : - Користење на гравитацијата надополнување, автоматско надополнување на целиот ден, долго време, повеќе не мора да се грижите за домашни миленици без храна. - Високо квалитетен материјал : МИЛЕНИЧИЊА, PP пластика, безбедно да се користи.Без штета за домашни миленици. - Голем отвор на врвот, лесно да се додаде храна.Нема потреба да се отстрани внесувач, директно додавање на врвот, лесен за употреба. - Автоматски да додадете вода, домашни миленици јадат во секое време.Корпата устата пролет е поставено, и гравитацијата автоматски се зачувува вода за да се избегне често вода прилог. - 3.8 L голем капацитет за дизајн, сопственикот може да се излезе на леснотија.Ги задоволи мали кучиња/мачки 3-7 дена вода за пиење, 7-10 дена храна.Спецификација : - Материјал : Пластика - Size : прибл. 32.5x21x31cm/12.8x8.3x12.2inch Package Вклучува : 1 Piece Pet Вода Диспензерот/Automatic Feeder Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Главните карактеристики

- Material:
Plastic
- Size:
approx. 32.5x21x31cm/12.8x8.3x12.2inch
Package Includes:
1 PiecePet Water Dispenser/Automatic Feeder :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :
Избор на клиент