.

.

YGCBL Мултифункционален Преносни Рака Камиони,Големи Trolly Количка 3 Ниво Хотел Угостителство Количка со Тркала, Кујна Јадење Количка, Црна Ресторан за Брза Храна Јаде?

YGCBL Мултифункционален Преносни Рака Камиони,Големи Trolly Количка 3 Ниво Хотел Угостителство Количка со Тркала,

DEN 1869.60

Пристапност
Во достапна форма

◇▷▶Погодно Справи и 4 Тешки-Должност Casters за Непречено Тркалање и да се Движат, Тешки-Должност Тежина 11kgr. ◇▷▶Pp Фах : 3 Pp Складирање Коцки Ви Овозможи да се Одржи Многу Убавина Алатки и потрошен материјал, Издржлив и Не е Лесно да се Оштети. ◇▷▶Трајни Пп Пластични : Површина е Мазна, Тешки & Текстура, 70 Kg Оптоварување, Анти-Корозија & Долг животен Век. ◇▷▶На Текстура Работа Површина се наоѓаат на Врвот на Количка & Површината е Вдлабнати да се Обезбеди Бариера во Случај на Spillage. ◇▷▶Погоден Сцена : Совршен за Хотели, Кујна, Авиони Кабината, козметички Салони, Тетоважа Продавници, Ноктите Техничари, Пет Groomers Итн. ◇▷▶Производ Преглед▽▼▶●Овој Повеќенаменски Количка е Идеално Решение за Салони, Хотели, Кујна, како и Стручни Канцеларии Кои Бараат Квалитет Инструмент или Производ на Послужавник.▽▼▶●Производ Параметри▽▼▶●Име на Производ : апарати за Домаќинство Количка▽▼▶●Материјал : Пп▽▼▶●Боја : Црна▽▼▶●Load : 70 Kg▽▼▶●Тежина : 11kgr▽▼▶●Големина : 80×42×96 Cm▽▼▶●Пакет▽▼▶●Угостителство Количка×1▽▼▶●Белешки▽▼▶●Датум На Испорака е 9-25 Дена, Големина се Мери со Рака, и Ќе Има Мала Разлика во Големината.Ве молиме да се Однесуваат на Вистинскиот Производ.▽▼▶●Било Каков Проблем, Ве Молиме Контактирајте Со Нас St Секое Време.Ние Секогаш се Обезбеди Услуга за Вас.▽▼▶●Поради Рачни Мерења на локации, Може да Биде Грешка на 1-3 Cm.▽▼▶●Светлина на Фотографијата и Различни Екранот Може да Предизвика Боја на Објекти во Фото да Бидат Различни од Оние вистинските.

Главните карактеристики

Избор на клиент