.

.

X-DREE 500pcs 4mm x 150mm Најлон Авто-Заклучување Електрична Жица Кабел Поштенски Врски Црвено(Fascette Zip Најлон autobloccanti во најлон 500pcs 4mm x 150mm Росо

X-DREE 500pcs 4mm x 150mm Најлон Авто-Заклучување Електрична Жица Кабел Поштенски Врски Црвено(Fascette Zip

DEN 369.12

Пристапност
Во достапна форма

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Nylon.Net Тежина : 204g; Пакет Содржина : 500 Pcs x Најлон Кабел Врски.Име На Производ : Најлон Кабел Вратоврска; Дизајн : Само За Заклучување.Големина : 4 x 150mm/ 0.16 x 6 инчи (W*L)(Dimensioni : 4 x 150 mm / 0,16 x 6 pollici (W * L).Боја : Црвена(Colore росо. 500pcs 4mm x 150mm Најлон Авто-Заклучување Електрична Жица Кабел Поштенски Врски Red Consisted на заби лента со еден начин ratcheting дупка на едниот крај.Вас излизгајте го посочи крајот во дупка и се повлече на неа тесна, но тоа нема да се олабави up Used широко се занимаваат внатрешни работи поврзување на жица на ТЕЛЕВИЗОР, компјутер, апарати за дома, светилка оркестарот, електрични играчка,итн.Исто така се користи за одредување на цевки на механички машина или други работи.Опис на Spanish Fascette Zip Најлон autobloccanti во најлон 500pcs 4mm x 150mm Rosso Paese ди produzione : CINA; Materiale : nylon Peso netto : 204 g; Contenuto della confezione : 500 pezzi x fascette во nylon Nome prodotto : cravatta во најлон, дизајн : Dimensioni : 4 x 150 mm / 0,16 x 6 pollici (W * L) Colore росо.

Главните карактеристики

Избор на клиент