.

.

САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ZUSA-ХТ-2943 Висока Температура Силикони Цевки - 40 psi Оперативен Притисок, ID: 5/16, OD: 9/16, Должина: 100 ft.

САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ZUSA-ХТ-2943 Висока Температура Силикони Цевки - 40 psi Оперативен Притисок, ID: 5/16, OD:

DEN 9471.12

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Силикон, Засилување : None.Одделение : Храна.Цврстина : Мека (60 A - 80 A).Наведнуваат Радиус : 1-1/2".Лекување Метод : Platinum Излечи.Овој тип на Производ е името САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ZUSA-ХТ-2942 Висока Температура Силикони Цевки 40 psi Оперативен Притисок, ID : 5/16", OD : 7/16", Должина : 100 ft.Овој производ е произведен од страна на САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ INC.Овој производ е произведен во Кина.

Главните карактеристики

Избор на клиент