.

.

Најлон Куче Поводник Доведе Рефлексивни Милениче Одење, Трчање Обука Куче Leashes Јаже за Мали, Средни и Големи Кучиња Милениче Резерви (Боја : Розова боја, Големина : 5ft

Најлон Куче Поводник Доведе Рефлексивни Милениче Одење, Трчање Обука Куче Leashes Јаже за Мали, Средни и Големи

DEN 813.60

Пристапност
Во достапна форма

⭐Тоа не е забавно да мора да се запре во право во средината на енергичен се кандидира.⭐Може да подобра контрола на кучето е однесување. ⭐За сите видови на кучето со најмногу 110lbs во тежина, Овој Стигнале Поводник работи за моќна големи кучиња, како и на средна големина и помали кучиња, им дава максимална слобода додека е под ваша контрола.

Главните карактеристики

Избор на клиент