.

.

Globalstar GSP-1700 Сателитски Телефон (Бакар)

Globalstar GSP-1700 Сателитски Телефон (Бакар)

DEN 12408.00

Пристапност
Во достапна форма

Ергономски дизајн и запалени на тастатурата.Долг живот батерија : 4 часа време на разговор, 36 часа мирување.Позадинско осветлување на бојата на екранот оптимизиран за надворешна гледање дење. 5.3"H x 2.2"W x 1.5"Г и 7.05 оз.GLOBALSTAR GSP-1700 САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН БРОНЗА.

Главните карактеристики

Избор на клиент